Edukacja

Bezpłatny program edukacyjny „Logistyka dla technika”

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym programie wsparcia nauczania logistyki w szkołach średnich. Wspieramy nauczycieli dostarczając wiedzę logistyczną on-line poprzez webinary. Drogi nauczycielu wykorzystaj nowe formy nauczania i zaciekaw swoich uczniów. Każdy z webinarów będzie można transmitować dla uczniów, tematycznie będzie on związany z nauczaniem logistyki w 1 klasie szkoły średniej.

Startujemy 1 października 2019 roku o godzinie 9:30. Planujemy osiem 45 minutowych webinarów, które będą się odbywać w każdy pierwszy wtorek miesiąca, zawsze o 09:30

Ekspert Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Instytutu Logistyki i Magazynowania opowie o wybranych tematach logistycznych oraz o praktycznym wykorzystaniu tej wiedzy w branży.

Aby uczniowie mogli brać udział w transmisji wystarczy, aby nauczyciel zapisał się do programu i na jednym ekranie w sali transmitował wydarzenie dla całej klasy lub klas. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z webinaru indywidualnie. Podczas webinaru będzie można zadawać pytania na czacie, na które ekspert odpowie pod koniec webinaru.
Każdy z webinarów będzie nagrywany i będzie możliwość odtworzenia go w postaci webcastu.

Do webinaru zostaną przygotowane quizy i inne materiały wspomagające nauczanie, które udostępnimy nauczycielom do wykorzystania na lekcjach logistyki.

Aby uatrakcyjnić lekcje logistyki i rozpocząć udział w programie edukacyjnym wystarczy zapisać się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po rejestracji otrzymasz link do wirtualnego pokoju, w którym będzie transmitowany webinar.
 

Bezpłatny program edukacyjny „Logistyka dla technika”

Weź udział w programie

Płatny pakiet edukacyjny „Logistyka dla technika”

Oferta wsparcia szkół w nauczaniu logistyki obejmuje 5 rozwiązań edukacyjnych, w tym: e-szkolenia, oprogramowanie edukacyjne, prenumeratę czasopisma, zestaw podręczników oraz certyfikację. Rozwiązania można dowolnie łączyć w pakiet.
E-szkolenia
Proponujemy zestaw 3 logistycznych e-szkoleń:

  • Zarządzanie zapasami,

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw,

  • Zarządzanie magazynami

Z oferty sklepu e-bit.edu.pl (https://www.e-bit.edu.pl/szkolenia-e-learning/szkolenia-logistyczne ) na okres 1 semestru dla wszystkich uczniów klasy, w cenie 399,00 zł.  Jeden login w niskiej cenie z dostępem do 3 e-szkoleń. Każde e-szkolenie to gotowy i doskonale opracowany materiał, który może wspomóc uczniów.

Oprogramowanie

Oprogramowanie edukacyjne dla przyszłych pracowników branży logistycznej MonZa Edu (https://www.ilim.poznan.pl/oferta/edukacja-logistykow.html). Program i zawarte w nim ćwiczenia odwzorowują zadania firmy logistycznej. Wraz z oprogramowaniem dostarczamy podręczniki dla nauczycieli. Roczna licencja dla 16 stanowisk komputerowych to  6 543,60 zł. Wyposaż szkolną pracownię komputerową i przygotuj młodzież do pracy w branży.

Prenumerata

Wyposaż szkolną bibliotekę w czasopismo LOGISTYKA, które  inspiruje i dostarczające praktycznych rozwiązań w oparciu o aktualne trendy i unikatową wiedzę. To pismo o aktualnych kierunkach zmian i rozwiązaniach, które będą kształtowały logistykę jutra. Roczna prenumerata czasopisma LOGISTYKA (https://www.czasopismologistyka.pl/) w cenie 126,00 zł.

Podręczniki

Nasze podręczniki z oferty Biblioteka Logistyka https://www.bibliotekalogistyka.pl/ to:

  • przykłady rozwiązań funkcjonujących w firmach

  • scenariusze lekcji, wiążące efekty kształcenia z podstawą programową

  • ćwiczenia i zadania testowe sprawdzające przyswojenie wiedzy

  • instrukcje jak wypełniać dokumenty magazynowe i transportowe

Zamów komplet 10 wybranych podręczników z 20 % rabatem a podręcznik metodyczny w PDF prześlemy e-mailem.

Certyfikacja Logistyków

Rada rodziców czy Szkoła może zamówić opłacenie 1 etapu certyfikacji „Candidate European Junior Logistician” dla 1 ucznia w cenie 590,40 zł  (https://www.ilim.poznan.pl/oferta/2016-04-28-10-12-32/wsp%C3%B3%C5%82praca-w-ramach-systemu-certyfikacji.html).  Międzynarodowy certyfikat jest dla młodego logistyka paszportem na Europejskim rynku pracy. Szkoła prowadząca klasy Technik Logistyk może nieodpłatnie przystąpić do Europejskiego Systemu Certyfikacji Logistyków.

Płatny pakiet edukacyjny „Logistyka dla technika”

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies.

Zawsze aktualne informacje i promocje