Szkolenie online test

Cena brutto: 1,00 PLN

"Branża TSL w przykładach i ćwiczeniach" jest obszernym zbiorem przykładów i zadań, adresowanych do wszystkich, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z branżą TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Każdy blok tematyczny otwiera krótkie wprowadzenie teoretyczne. W dalszej kolejności autorzy proponują kilka przykładów ilustrujących dany problem. Potem kolej na zadania umożliwiające samodzielną pracę. Uczniowie mogą tworzyć własne dokumenty i wypełniać załączone formularze (karty pracy), zawierające zadania do samodzielnego rozwiązania. W ten sposób nauczyciel może ocenić poziom wiedzy i umiejętności. Ostatnia część zbioru to zadania przekrojowe. W nich znajdziecie opis konkretnych sytuacji występujących w różnych procesach logistycznych. Rozwiązanie zadań pozwoli Czytelnikom zrozumieć problemy, z jakimi zarówno logistycy, jak i spedytorzy spotykają się w swojej codziennej pracy.

O szkoleniu

Dla kogo

Nabyte umiejętności

Zapisz się na szkolenie